top of page
Neden Akvared Akvaryum Bitkileri?

Akvared Akvaryum Bitkileri HESAPLIDIR
Evet haklısınız, bitkilerimiz ucuz değil. Ancak bir saksıda herhangi bir muadil ürüne göre oldukça fazla sayıda bitki bulunur. 
Örneğin; Akvared markalı Ludwigia repens yani hepimizin bildiği Gül bitkisinin bir saksısında ortalama 50 adet köklü bitki bulunur. Piyasada mevcut bir saksı veya buket gülde kaç adet köklü-köksüz dal bulunur, bu saksı veya bukete toptan ya da perakende olarak ne kadar ücret ödenir şeklinde bir muhasebe yaptığınızda bitkilerimizin en ucuz rakibinden bile çok daha hesaplı olduğunu göreceksiniz.

Akvared Akvaryum Bitkileri KÖKLÜ VE DAYANIKLI BİTKİ ÜRETİR
Bitkilerimizi taşyününde köklendirip bu şekilde satışa sunuyoruz. Köklenen bitkilerimizin üretim yöntem ve tekniklerimiz sayesinde yeterince beslenmesini, gerekli enzimleri bünyesinde üretmesini sağlıyoruz. Yani bitkilerimiz sadece köklü değil aynı zamanda dayanıklı oluyor.

Akvared Akvaryum Bitkileri KOLAY ADAPTE OLUR
Bitkilerimizi oldukça yoğun nemli ortamda yetiştiriyoruz. Üretim tekniği açısından bazı türler daha kurak ortamlarda çok daha güzel gelişim gösterse bile, biz yine de yoğun nemli ortam konusunda taviz vermiyoruz. Çünkü mükemmel görünen ancak suya girer girmez bozulacak bitkiler üretmeyi asla kendimize yakıştıramayız. Dostunu aldatan, kendini aldatır diye düşünürüz. Bunların sonucunda bitkinin asgari ihtiyaçlarını karşıladığınızda küçük istisnalar dışında bitkilerimizin akvaryuma adaptasyonu ile alakalı sorun yaşamazsınız. 

Akvared Akvaryum Bitkileri KALİTELİDİR 
Bitkilerimiz istisnai durumlar dışında kolay kolay bozulmaz. Hatta genellikle muadillerine göre çok daha hızlı adapte olup gelişime devam ederler. Bu sebepten dolayı bitkilerimize garanti veriyoruz.

Akvared Akvaryum Bitkileri GARANTİLİDİR
Bitkilerimiz adaptasyon sürecine girene kadar yani size ulaştıktan sonra yaklaşık 10 gün boyunca garantilidir. Ölüm, bozulma vs. durumları söz konusu olur ise bu süre zarfında tarafımıza iletmeniz yeterlidir. Bir sonraki siparişinizde sorun olan bitki miktarı kadar bitkiyi size bedelsiz olarak göndereceğiz.

Akvared Akvaryum Bitkileri ETİKETLİDİR
Birkaç ay önce bitkilerimiz için etiket uygulamasına geçtik. Ürün çeşidimiz sürekli arttığı için her bitkimizde olmasa da en çok satılan 35 tür bitkimizin etiketleri bulunuyor. Bu sayede size ulaşan bitkinin hangi tür olduğunu karıştırmaz, müşterilerinize doğru bilgi verir ve memnuniyetini kazanırsınız. İlerleyen dönemde tüm bitkilerimizin etiketlenmesini sağlamayı planlıyoruz.

Akvared Akvaryum Bitkileri AKTİF PEST KONTROL UYGULAR
Bitkilerimizin birçoğunun anaçları laboratuvarımızda bulunuyor. Laboratuvardaki bitkilerimiz zaten tamamıyla steril ortamda üretildiği için bu bitkilerimiz seraya geldiğinde zaten herhangi bir zararlı canlı (salyangoz, yosun vs.) olması imkansızdır. Sera ortamında deneyimli teknik personelimizin uygulamış olduğu aktif pest kontrol yöntemleri sayesinde satın aldığınız bitki ile birlikte yabancı canlıların akvaryumunuza bulaşma ihtimali oldukça düşüktür.

Akvared Akvaryum Bitkileri 100’DEN FAZLA TÜR BİTKİ YETİŞTİRİR
Laboratuvar ve seramızda 100’den fazla tür bitkinin anaçları bulunuyor. Gelişim hızlarına bağlı olarak her hafta sipariş listelerimizde farklı türde bitkiler bulabilirsiniz. Her geçen gün anaç stoğumuzu arttırmaya ve sizlere çok daha fazla türde ve yeterli stokla hizmet vermek için çaba sarfediyoruz. 

Akvared Akvaryum Bitkileri ÖZEL BİTKİ TÜRLERİNİ İTHAL EDER
Yetiştirdiğimiz bitkilerin dışında Yosun topu, çeşitli moss türleri ile her zaman bulamadığımız bazı özel bitki türlerinin ithalatını yaparak sipariş listelerimizde bulunmasını sağlıyoruz. 

Akvared Akvaryum Bitkileri %100 YERLİ ÜRETİMDİR 
Bitkilerimizi tamamen ülkemizde üretip satışa sunuyoruz. Hatta yalnızca bitkilerimizi değil, kullandığımız tüm sarf malzemelerini bile ülkemizde üretim yapan firmalardan temin edip herşeyiyle yerli bir ürün ortaya çıkarıyoruz.

Akvared Akvaryum Bitkileri ULUSLARARASI KABUL GÖRMÜŞ TEKNİKLERLE ÜRETİM YAPAR
Dünya çapında bilinir markalar hangi üretim tekniklerini kullanıyorsa biz de laboratuvar ve seramızda deneyimli teknik personelimizle birlikte aynı şartları sağlayarak akvaryum bitkilerimizi yetiştiriyoruz.

Akvared Akvaryum Bitkileri HIZLI VE SIK SIK TEMİN EDİLEBİLİR
Her hafta Pazar günü satışa hazır mevcut stok listemizi esnaf arkadaşlarımızla paylaşıyoruz. Gelen siparişleri Salı günü kargo yapıyoruz. Bu sebeple çok fazla bitki alıp da bir kısmının ölümünü izlemek zorunda kalmazsınız. Her hafta az miktarda bitkiyi taze taze alıp müşterilerinize ulaştırabilirbilirsiniz.

Akvared Akvaryum Bitkileri BAYİLERİNE ÖZEL AVANTAJLAR SAĞLAR
Bayilerimiz yani bitkilerimizi düzenli olarak stoklarında bulunduran akvaryumcu esnaf dostlarımızın listesini web sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca bayilerimizin 50-100 saksı gibi miktarlarda bitki satın almasına gerek olmadan belirli iskonto ve hediye bitki uygulamalarımızdan faydalanmasını sağlıyoruz. 

Akvared Akvaryum Bitkileri ÖZEL PAKETLEME YAPAR
Sipariş edilen bitkilerimiz uzman personelimiz tarafından özenle seçilir. Her bir bitki tek tek yıkanır, etiketlenir, poşetlenir ve strafor kolilerimize yerleştirilir. Paketlemedeki özenimiz sayesinde bitkileriniz kargo aşamasında sorunlarla karşılaşmaz.

Akvared Akvaryum Bitkileri ADRESİNİZE TESLİMAT YAPAR
Kargo firmaları ile olan sözleşmelerimiz sayesinde bitkilerinizi uygun kargo fiyatlarıyla adresinize teslim ediyoruz.
Ludwigia mini super red-etiketli1.jpg
Ludwigia mini super red-etiketli2.jpg
bottom of page